Podróż do Kanady – jakim sposobem dostać wizę bez zbytecznych formalności

Podróż do Kanady dla obywateli Polski łączy się z koniecznością uprzedniego uzyskania wizy. Określana jest ona jako eTA, oznacza to: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu wizy elektronicznej realny jest wjazd na terytorium Kanady drogą podniebną – nie, niestety tylko jeśli posiadamy chęć zatrzymać się w tego typu kraju, ale również, jeżeli trafiliśmy do niego jedynie przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma co liczyć na dostanie się do Kanady drogą samolotową. Wskazane jest natomiast mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, jeśli do Kanady udajemy się trasą lądową lub morską.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dokumentem związanym z polskim paszportem oraz jej legalność opiewa na 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, jest to udogodnieniem dla podrózników. Wiza jest przydzielana do paszportu, dlatego wraz z jego zamianą należy od nowa wnosić o eTA. Żeby załatwić wizę elektroniczną do Kanady, wskazane jest korzystać z pomocy pośrednictwa wizowego, które załatwi za nas wszelakie formalności. Jest to ważne w szczególności dla osób, które nie znają języka na tyle poprawnie, tak aby na własną rękę wypełniać wniosek. Dzięki temu eTA Kanada online zdoła do nas przybyć niezwykle prędko oraz bez zbytecznych nerwów.

W czasie starania się o zwykłą wizę należy wybrać się do ambasady i w tamtym miejscu składać wniosek oraz wymagane dokumenty. Generuje to obszerną ilość formalności i kosztuje nasz drogocenny czas. Oczywiście wobec tego eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Żeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczające jest wypełnić właściwy blankiet drogą internetową. Powinno się do niego dołączyć kolorowe skany paszportu, jaki musi być aktualny przez termin przynajmniej 6 następnych miesięcy. Dzięki skorzystaniu z agencji pośrednictwa wizowego można uzyskać eTA niesłychanie błyskawicznie oraz efektywnie – typowy czas przygotowywania elektronicznej wizy zajmuje około 3 dni roboczych. W przypadku kłopotów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tej sprawie, co dla użytkownika jest nader komfortowe. Ogółem poleca się wytworzenie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, jako że proces się może od czasu do czasu przeciągnąć, bądź co bądź są to przypadki niestandardowe.

Więcej informacji:

canada visa application online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *