Myanmar
Gdy pragniemy w końcu odpocząć, oderwać się od monotonnego życia, wyjeżdżamy na wczasy, pomimo tego przed nami pojawia się pewien problem – dokąd pojechać? Przeszukując internet staramy się wybrać ładne, pełne atrakcji miejsce.

Birma jest to doskonałe miejsce na relaks także i zwiedzenie wielu atrakcyjnych lokalizacji.
Podziwiać spektakularne widoki i odpoczywać możemy nad jeziorem słodkowodnym Inle. Są tutaj też ciekawe budowle, jakie wskazane jest zobaczyć – starodawna buddyjska świątynia pokryta złotem, mierząca 99 metrów! Ananda Temple jest to kolejna świątynia buddyjska z 1105 r. z unikatową architekturą, oraz malowidłami jak również i rzeźbami.

Birma -atrakcje
Atrakcje są nadzwyczaj zajmujące, możemy tutaj zobaczyć wymarły wulkan – stratowulkan, który składa się z bazaltowych law oraz materiałów piroklastycznych, ma wysokość 1518 m, ostatni raz był aktywny w roku 442 p.n.e. Podczas kiedy komuś zabraknie ładnych widoków, można przejechać się pociągiem po Gokteik Viaduct, który jest zbudowany nad
kotliną, widać z niego górskie pasmo, oraz na dole płynący strumyk. Na wyprawę można wybrac się tak aby ujrzeć Pagoda Kyaiktiyo – złota skała, ma 7,3 m oraz mieści się na czubku złotego głazu, jest to jedne z najistotniejszych punktów birmańskich buddystów.

Wystarczające jest się nieznacznie rozglądnąć i poczytać, a każdy tu odszuka cokolwiek dla siebie, niezależnie od tego czy woli odprężać się bądź podróżować na wycieczki i odwiedzać ciekawe miasta. Znaczące jest podobnie znalezienie odpowiedniej propozycji na podróż, wskazane jest zbadać pozycje „first i last minute” czy też wyznaczyć wszystko we własnym zakresie, jeśli będziemy sprytni, oraz prawidłowo poszukamy, mamy możliwość odjechać na drugi koniec świata za nieduże środki.
Przy samoistnej rezerwacji porządniej poczynić to z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem – wyjdzie to taniej, aniżeli rezerwacjd na ostatnią chwile. okres też odgrywa po tej stronie decydującą rolę, lepiej wyjechać na jesień/wiosnę gdy wczasy przewiduje mniej osób, ceny w tamtym czasie będą niższe. Wymiana walut – bez tego ciężko będzie nam przeżyć, a należałoby o powyższym zastanowić się przed wyjazdem z pewnym wyprzedzeniem aby trafić w kantorze na bardziej ciekawe ceny.


Czytaj również:

visa myanmar

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *